Jakim typem rękodzielnika jesteś? Quiz dla rasowych wytentegowywaczy

Za co chwytasz najpierw?

Następnie sięgasz po

Co jeszcze Ci się przyda?

Breloczek Balerina - materiały

Gdzie najbardziej lubisz tworzyć?

Morze bałtyckie

Kto Ci towarzyszy?

Family perler bead activity

Jaki jest efekt końcowy?

Kawałek tęczowego tortu

Jakim typem rękodzielnika jesteś? Quiz dla rasowych wytentegowywaczy
Farbomaz

Oddychasz pełną piersią i tworzysz zachwycające dzieła sztuki. Już teraz jesteś lub wkrótce staniesz się rozpoznawalnym twórcą, a Twoje obrazy będą schodzić za miliony monety na aukcjach w Christie's.
*** Na zdjęciu Gwieździsta noc Vincenta van Gogha.
Szydełkowiec

Słupki i półsłupki to Twój świat. Lubisz dziergać misterne konstrukcje i łapać oczka. Żadnego wyzwania się nie boisz. Chusty, zwierzaki amigurumi i warzywa tworzysz już z zamkniętymi oczami.
Wielbiciel stringów

Gwoździk tu, gwoździk tam, wszystkie wbijasz z idealną precyzją. Potem misternie oplatasz sznurkiem. Nie wiadomo kiedy powstaje z tego zachwycające dzieło. Lada moment zostaniesz najsławniejszym twórcą string artów na świecie.
*** Na zdjęciu string art Błażeja z String Art Nuance
Scraper

Mother's Day card DIY

Toniesz w otchłani przydasiów. Wszystko się przyda! Kolorowy papier, ćwieki, nity, mazaki, szablony, shape cutter, naklejki, dziurkacze ozdobne. Niczym nie pogardzisz i ze wszystkiego stworzysz coś wspaniałego, misternego, kolorowego i zachwycającego!
Pomponiara

Królicze ogonki

Kochasz kolorowe pompony. Nie jest istotne czy są z włóczki, tiulu czy bibuły. Ważne, aby było ich dużo, więcej, najwięcej.
Maszynistka

Praktycznie nie rozstajesz się z maszyną do szycia, a jeśli nawet to zawsze masz pod ręką igiełkę. Szpilki wbijasz z zegarmistrzowską precyzją zarówno w manekina jak i swoim krytykom. Nikt Ci nie podskoczy, Ty tu jesteś szeryfem!
Biżuteryjka

Materiały na wisiorki z muszelek

Nie interesują się projekty ogromnych rozmiarów. Twój świat to druciki, koraliki i inne chwościki 🙂 Im bardziej misterne i delikatne tym lepiej. Inspiracje czerpiesz z natury. Raz zobaczysz piórko, innym razem kwiaty i już masz pomysł na kolejną bransoletkę. Kochasz, gdy kobiety z dumą noszą Twoje dzieła.
Masownica

Żadna masa nie jest Ci obca. No może poza szarą masą, która odważy się skrytykować Twoje dzieło. Masa solna? Proszę bardzo, zaraz machniesz jakiegoś aniołka. Porcelanowa? To pryszcz, czaderska figurka już leci do malowania. Glina? Klasyka, wazonik już gotowy 🙂
*** Na zdjęciu aniołek z masy solnej wykonany przez Anię z Odtwórczo
Makramowiec

Sznurek i supełki to jest Twój świat, im bardziej poplątane tym lepiej. Jeszcze wypad do lasu z psem, bo jakiegoś idealnie zakrzywionego kija i można zaczynać zabawę.
*** Zdjęcie z Wood photo created by svetlanasokolova - www.freepik.com
Gryzipiórek

Jesteś ponad te wszystkie przyziemne techniki rękodzielnicze. Malujesz słowami, maszyna to tylko do pisania, tworzysz sznury słów i kręcisz znaczeniami. Żadna pracownia, tylko obcowanie z naturą i niecodziennymi skojrzaniemi dają Ci pełną satysfakcję.
*** Zdjęcie z Wood photo created by svetlanasokolova - www.freepik.com
Graficiarz

Od świata realnego wolisz świat bitów i bajtów. Komputer to Twój najlepszy przyjaciel, a Twoje dzieła najlepiej czują się w sieci. Od czasu do czasu sięgniesz po akwarelkę, ale na co dzień przyjaźnisz się z wektorami.
*** Zdjęcie z Business photo created by freepik - www.freepik.com

Share your Results:

4 myśli na temat “Jakim typem rękodzielnika jesteś? Quiz dla rasowych wytentegowywaczy

Leave a Reply