wielkanocny wianek z koralików do prasowania

Wielkanocny wianek z koralików do prasowania

Po wianku bożonarodzeniowym nadszedł czas na wielkanocny wianek z koralików do prasowania. To już pomału się zmienia u nas w tradycję 😁. Ponownie zestaw koralików firmy La Manuli okazał sie super fajny 🐰🐣🌷. Głównie za sprawą mnóstwa świątecznych wzorów i przezroczystych podkładek, pod które można te wzory podłożyć. Dzięki czemu wiadomo co i gdzie układać. Przez kilka dni wspólnie z córkami pieczołowicie produkowałyśmy kolejne pisanki, aby na koniec połączyć wszystko w wielkanocny wianek z koralików do prasowania 🥚🐣🐰💚.

[Post zawiera linki afiliacyjne]

🇬🇧 English version: How to make an Easter wreath with iron beads

Będziesz potrzebować

  • Koraliki do prasowania i podkładki – do stworzenia koralikowych pisanek wykorzystałyśmy zestaw wielkanocny La Manuli. W zestawie są koraliki, przezroczyste podkładki, pęseta i bardzo dużo wzorników w rzeczywistym rozmiarze i kształcie dopasowanym do podkładek.
  • Żelazko
  • Drewniana obręcz – można również wyciąć ją z kartonu. Nasza ma średnicę 20cm.
  • Klej na gorąco
  • Wstążki – do zawieszki i wstążkowego ogona
  • Nożyczki

Jak zrobić wielkanocny wianek z koralików do prasowania

Najbardziej kolorowy i twórczy etap to ułożenie pisanek do wianka. Do stworzenia ozdób wykorzystałyśmy zestaw wielkanocny La Manuli. W zestawie są koraliki, przezroczyste podkładki, pęseta i bardzo dużo wzorników w rzeczywistym rozmiarze i kształcie dopasowanym do podkładek. Przygotowałyśmy 6 jednokolorowych jajek i 6 wzorzystych pisanek.

Ostatni krok to połączenie wszystkich elementów w całość. Najpierw najlepiej rozmieścić wstążki – na górze zawieszka, a na dole ogon. Następnie 6 jednokolorowych jajek, a na nich 6 wzorzystych pisanek. Na koniec przykleić wszystkie ozdoby klejem na gorąco.

Wielkanocny wianek z koralików

Sprawdź inne nasze sekcje

🐣 Inne pomysły na wielkanocne projekty znajdziesz tutaj:

Jeśli szukasz innych pomysłów na wianki to znajdziesz je w naszej sekcji Wianki

Wiele pomysłów na ozdoby różnego gatunku i koloru znajdziesz w sekcji Ozdoby.

Jeśli szukasz więcej inspiracji na zabawy z dziećmi to możesz je znaleźć w sekcji Kreatywnie z dziećmi.

Śledź nas w mediach społecznościowych

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi postami o DIY, polajkuj nasz fanpage na Facebookuśledź nas na InstagramiePinterest i YouTube.

Leave a Reply