Torba i kubek z podpisami dzieci dla nauczyciela

Personalizowany prezent dla nauczyciela – torba i kubek z podpisami dzieci

Torba i kubek z podpisami dzieci to fajny pomysł na personalizowany prezent dla nauczyciela. Szczególnie na początkowych etapach edukacji, gdy dzieci dopiero uczą się pisać, widać ile pracy wkładają i jak się rozwijają. Na torbie i kubku jest miejsce dla każdego dziecka. Może to być podpis lub rysunek.

Dodatkowo w czasach pandemii taki prezent można zorganizować zdalnie 😉

🇬🇧 English version: Personalized teacher gift – mug and bag with kids drawings

Kubki z podpisami dzieci dla nauczyciela
Torba z podpisami dzieci dla nauczyciela

Przygotowanie projektu, czyli zebranie podpisów dzieci

Pierwszą fazą projektu jest zebranie od wszystkich dzieci, a właściwie ich rodziców podpisów. Sprawa niby prosta, ale zawsze zajmuje to trochę czasu, więc warto rozpocząć zbieranie podpisów wcześniej.

Pierwsza opcja to taka, że każdy rodzic przesyła zdjęcie podpisu swojego dziecka. Potem wymaga to przygotowania grafiki do nadruku (o czym szczegółowo jest niżej).

Jeśli masz obawy co do późniejszego przygotowania grafiki to możesz zebrać podpisy dzieci na jednek kartce w odpowiednio wyciętym formacie (sprawdź w ofercie kubków lub toreb jaki to format). Samo zbieranie jest dużo bardziej kłopotliwe, ale odpada trudny i pracochłonny krok z przygotowaniem grafiki. Wtedy wystarczy kartkę z podpisami zeskanować i przesłać do firmy wykonującej nadruk.

Przygotowanie grafiki

To najtrudniejszy krok, wymagający sprawności w posługiwaniu się programem graficznym. My mieliśmy szczęście, ponieważ jedna z mam z grupy przygotowała dla nas świetną grafikę.

Jeśli nie masz tyle szczęścia to możesz pokombinować sama w darmowych narzędziach jak na przykład GIMP. Na youtube jest wiele tutoriali jak wyciąć tło, zapisać plik i następnie założyć na siebie wiele warstw.

Ostatnią opcją jest zamówienie projektu w firmie, która zajmuje się nadrukiem. Wtedy o wycenę grafiki trzeba pytać bezpośrednio w firmie.

Grafika z podpisami dzieci do nadruku na kubek
Grafika z podpisami dzieci na kubek

Wybór firmy wykonującej nadruk

Jeśli chodzi o kubki to warto zamówić taki, który można myć w zmywarce. W zależności od ilości jest to koszt od ok. 9zł (tyle kosztowały nasze przy zakupie 20 sztuk dla wszystkich pracowników przedszkola).

Tradycyjnie już ofert szukałam na Allegro – link do wyszukiwania. Na samej górze listy są ofery sponsorowane, które są często dużo droższe, dlatego przejedź trochę w dół, aby poznać lepsze ceny.

Większość firm, które wykonują nadruki na kubki, ma w ofercie również torby.

Kubki z podpisami dzieci dla nauczyciela

Personalizowany prezent dla nauczyciela – pakowanie kubków

Aby uatrakcyjnić wygląd kubka wspólnie z dziewczynkami nasypałyśmy do środka cukierków i zapakowałyśmy w folię ozdobioną kokardą 🙂

Pakowanie prezentu dla nauczyciela
Personalizowany prezent dla nauczyciela

Personalizowany prezent dla nauczyciela

Personalizowany prezent dla nauczyciela - torba i kubek z podpisami dzieci
Personalizowany prezent dla nauczyciela - torba i kubek z podpisami dzieci
Personalizowany prezent dla nauczyciela - torba i kubek z podpisami dzieci
Personalizowany prezent dla nauczyciela - torba i kubek z podpisami dzieci

Sprawdź inne nasze sekcje

Wszystkie pomysły na prezent dla nauczyciela znajdziesz również w naszej sekcji dla Nauczyciela.

Jeśli szukasz więcej inspiracji na zabawy z dziećmi to możesz je znaleźć w sekcji Kreatywnie z dziećmi.

Śledź nas w mediach społecznościowych

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi postami o DIY, polajkuj nasz fanpage na Facebookuśledź nas na InstagramiePinterest i YouTube.

Leave a Reply