Świateczny wianek z koralików do prasowania La Manuli

Wianek z koralików do prasowania z zestawu La Manuli

Dostałyśmy do testów koraliki do prasowania polskiej firmy La Manuli. Początkowo byłyśmy sceptyczne, ale świąteczny zestaw tej firmy jest naprawdę genialny 🎄⭐️🎅. Głównie za sprawą mnóstwa świątecznych wzorów i przezroczystych podkładek, pod które można podłożyć wzory. Dzięki czemu wiadomo co i gdzie układać. Przez kilka dni wspólnie z córkami pieczołowicie produkowałyśmy kolejne elementy z wzronikami, aby na koniec połączyć wszystko w świąteczny wianek z koralików do prasowania 🌟🎁🎄.

[Post zawiera linki afiliacyjne]

🇬🇧 English version: Iron Beads Christmas wreath

Będziesz potrzebować

  • Koraliki do prasowania i podkładki – do stworzenia większości ozdób wykorzystałyśmy zestaw świąteczny La Manuli. W zestawie są koraliki, przezroczyste podkładki, pęseta i bardzo dużo wzorników w rzeczywistym rozmiarze i kształcie dopasowanym do podkładek. Do stworzenia gałązek wykorzystałyśmy ciemno zielone koraliki w saszetce oraz sześciokątną podkładkę
  • Żelazko
  • Drewniana obręcz – można również wyciąć ją z kartonu. Nasza ma średnicę 24cm.
  • Klej na gorąco
  • Sznurek – do zawieszki i zamontowania wiszących elementów wianka.

Jak zrobić świąteczy wianek z koralików do prasowania

⭐️ Najbardziej kolorowy i twórczy etap to ułożenie ozdób do wianka. Do stworzenia ozdób wykorzystałyśmy zestaw świąteczny La Manuli. W zestawie są koraliki, przezroczyste podkładki, pęseta i bardzo dużo wzorników w rzeczywistym rozmiarze i kształcie dopasowanym do podkładek. Córki dodały jeszcze kilka mniejszych śnieżynek i choinek według własnego projektu 🙂

⭐️ Kolejny krok to przygotowanie gałązek. Tutaj skorzystałyśmy z ciemno zielonych koralików i lekko zmodyfikowanego wzoru z Pinterest od Kreatywnego Wychowawcy. Na wianek o średnicy obręczy 24cm wykorzystałyśmy 24 gałązki.

⭐️ Ostatni krok to połączenie wszystkich elementów w całość. Najpierw należy przykleić gałązki do obręczy i następnie na wierzch przykleić ozdoby. Dodatkowo można wianek ozdobić wiszącymi dekoracjami.

Wianek z koralików do prasowania z zestawu świątecznego La Manuli

Sprawdź inne nasze sekcje

👉 Natomiast jeśli szukasz więcej inspiracji na wykorzystanie koralików do prasowania to możesz je znaleźć w sekcji Kreatywnie z dziećmi.

👉 Jeśli szukasz więcej pomysłów na weselne DIY to znajdziesz je w sekcji Boże Narodzenie.

👉 Tutoriale na kalendarze adwentowe są tutaj. Mamy również pomysły na zadania do kalendarza adwentowego, które możesz pobrać i wydrukować.

👉 Pomysły na kartki bożonarodzeniowe znajdziesz tutaj.

👉 Pomysły na ozdoby choinkowe są tutaj.

👉 Wszystkie inne pomysły na bożonarodzeniowe DIY, w tym na stemple z ziemniaków czy zawieszki prezentowe są tutaj.

Śledź nas w mediach społecznościowych

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi postami o DIY, polajkuj nasz fanpage na Facebookuśledź nas na InstagramiePinterest i YouTube.

Leave a Reply